درباره ما

درباره ما

image

دربـــــــــــــــاره ما

گالری هنری آنلاین آرت لیپا 

 

ما در آرت لیپا برای خودمان هدف و رسالتی داریم و آن هم به حرکت در آوردن هنر هست، هنری که به اندازه عمر بشر از روی غار کشیده ها تا بوم های خشتی و پوستی و پارچه ایی تا دیوار کشیده های قرن بیست و یکمی همواره امروز صلابت داشته و دارد و خواهد داشت.

 

ما در آرت لیپا برانیم تا هنرزنده را بر بستر زندگی قرن بیست و یکمی به حرکت دربیاوریم بدون توجه به این که هنر در کجای این دنیا در حال متولد شدن است، آن را به نمایش دربیاوریم تا پلی باشیم میان هنردوستان و کسانی که به دنبال هنر ناب هستند و هنرمندانی که در این عرصه حرفی برای گفتن دارند.

 

تلاش برای معرفی هنر و باور اینکه هیچگونه حد و مرزی ندارد را گسترش بدهیم تا شادی و لذت آنرا بصورت زنجیری از مهربانی ها

انتقال دهیم.

 

برای مدتی طولانی ما بنیانگذاران گالری در حال بررسی این موضوع بودیم تا بستر ها را به خوبی شناسایی کنیم و همه تلاش خود را برای پر کردن این جای خالی بزرگ که میان هنرمندان و هنردوستان و بستر آنلاین وجود دارد را بکار بردیم، چرا که بر این باوریم که امروز نه یک نیاز، بلکه ضرورت است و به عنوان یکی از بسترهای آنلاین تخصصی در این حوزه خواهیم بود، با رسالت اینکه شادی را منتقل کنیم به مهربانی آمده از میان دستان هنرآفرین تا هنردوستان.

آرت لیپا  از هنرمندان عزیز در حوزه های ( نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، صنایع دستی، و تابلو فرش) دعوت میکند تا به جامعه هنری آرت لیپا بپیوندند تا بتوانیم دست به دست هم هنر ایرانی را در خانه های هنردوستان بیاوریم.

جهت اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را مطالعه نمائید.

 

دانلود کاتالوگ آرت لیپا