همکاری آرت لیپا با online gallery هلند

فروش نقاشی شما در آت لیپا و آنلاین گالری

image

همکاری آرت لیپا با online gallery هلند


همکاری جدید آنلاین گالری (Online Gallery)  با گالری آنلاین آرت لیپا (Artlipa)

 

در جهت گسترش هر چه بیشتر فعالیت های آرت لیپا بر آنیم تا با گالری هایی در سطح دنیا همکاری های گسترده تری را داشته باشیم، در همین راستا توانستیم با یکی از بهترین گالری های کشور هلند قرارداد همکاری امضا کنیم .

گالری آنلاین (Online Gallery) یک گالری هنری در سطح بین المللی است که به سرعت در حال رشد است و هنرمندان و دوستداران هنر را بهم ارتباط میدهد. گالری آنلاین مجموعه ای زیبا از نقاشی ها ، مجسمه سازی ، طراحی ، جواهرات و عکاسی را در رنج های محتلفی قیمت به نمایش می گذارد. در این مجموعه هنری ، هنرمندان در سراسر جهان به فروش آثار هنری خود می پردازند .

همانطور که گفته شد گالری آنلاین (Online Gallery)مستقر در کشور هلند می باشد و به دلیل فرهنگ هنری غنی ، طراحی و تخصص برجسته شناخته شده است. با استفاده از گالری آنلاین ، هنرمندان می توانند تجربه خرید و فروش هنری را بصورت سریع و راحت و امن داشته باشند.

هنرمندان با هزینه بسیار اندک به کمک تیم آرت لیپا می توانند مجموعه هنری دلخواه خود را در این گالری به نمایش بگذارند.

 

 

در این میان سایت آرت لیپا با همکاری سایت بین المللی آنلاین گالری در نظر دارد بستری را برای هنرمندانی که از کشور ایران تمایل دارند تابلوها و آثار ارزشمند ایرانی خود را در سایت بین المللی آنلاین گالری (Online Gallery)به آدرس  https://onlinegallery.art/ به نمایش بگذارند، را فراهم سازد. و این امر با همکاری کارشناسان فروش آرت لیپا محقق میگردد.

آرت لیپا امکان نمایش آثار هنرمندان خود را در هر دو مجموعه بصورت همزمان ایجاد کرده است، در این میان هنرمندانی که جز جامعه هنری آرت لیپا می باشند در صورت علاقمندی به حضور در سایت Online Gallery  ، می توانند از تخفیفات ما نیز برخوردار شوند

جهت آگاهی از روش ثبت نام و حضور همزمان در هر دو گالری آنلاین  و شرایط فروش آثار با تیم ما در ارتباط باشید. تا شما را بیشتر و آسانتر به دنیا معرفی کنیم .

 

 

خرید _نقاشی، فروش_ نقاشی، هنرمندان_ ایرانی، همکاری _هنری، گالری_آنلاین_هنری،همکاری_هنری_جهانی